درباره ما

شرکت آیرال – پویش صنعت نیلگون – در جهت خدمت رسانی و تامین نیازهای صنعت ساختمان در سال 1386 تاسیس و در دو بخش اصلی تحقیق و توسعه – تولید انواع وان، جکوزی، پارتیشن، کابین دوش و زیر دوشی فعالیت می کند. در بخش تحقیق و توسعه پرسنل شرکت تا به حال موفق به انجام طراحی مدلهای زیبا و منحصر به فردی شده اند و در حال بررسی و نمونه سازی نمونه های جدید وان و جکوزی مورد استفاده در این صنعت و ایجاد دانش فنی آن می باشند.

بخش تولید، در حال تولید وان، جکوزی و پارتیشن بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا برای این صنعت می باشد. مواد اولیه آن از کشور ترکیه وارد و در کارخانه متناسب با نیاز مشتری تولید می شود.

این شرکت با دارا بودن استاندارد مدیریت کیفیت در حال ارائه خدمات به صنعت ساختمان کشور می باشد و در حال برنامه ریزی جهت ورود به بازار کشورهای آسیای میانه، افغانستان و عراق می باشد.شرکت علاوه بر داشتن نیروی انسانی متخصص، مجرب و متعهد، که توانایی طراحی، اجرا و تامین تجهیزات را دارا می باشند، دارای یک کارخانه به مساحت 5000 متر مربع در شهرک صنعتی صفا دشت و دفتر مرکزی فروش در تهران می باشد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران 1401

این شرکت پس از سالها فعالیت و تلاش جهت به روز بودن محصولات مطابق با خواسته مصرف کنندگان در راستای نشان دادن محصولات با کیفیت و استاندارد خود اقدام به شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان نمود.
خوشبختانه این اقدام بسیار مورد توجه و اقبال عموم بازدیدکنندگان غرفه شرکت آیرال قرار گرفت.
طراحی زیبای غرفه به همراه تضاد رنگهای استفاده شده و با توجه به اینکه یکی از جکوزی ها بصورت زنده روشن و در حال پمپاژ آب درون جکوزی بود، یکی از مشخصات اصلی محصولات آیرال که قدرت پرتاب آب موتور می باشد برای بازدیدکنندگان قابل رویت بود که باعث جذابیت بیشتر غرفه این شرکت برای حاضرین بود. 

شرکت آیرال

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران 1402